Surat, Gujarat
GST No. 24CNEPP6656C1ZZ
Call 08047655442 86% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Panel Size | 65 inch |
| Size | 65 Inch |
| Board Size | 65 inch |
| Touch Technology | Infrared |
| Resolution | 4K UHD |
| Color | Black |
| Usage/Application | Education |
| Touch Points | 20 point |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Effective Touch Area | 65" x 46" |
| Operating System | Android |
| Brightness | 450 cd/m2 |
| Power Consumption | 225W |
| Connectivity | HDMI, LAN, WiFi, DisplayPort, USB, Bluetooth, VGA, TYPE-C |
| Mounting | Wall Mount |
| Usage | School, College, Office, Coaching Centre |
| Included Accessories | Cables, Stylus Pen, 2 Pen, 1 Remote, 1 Power Cable, 1 Touch Cable, Wall Mount Fitting Kit, Wall Mount |
| Memory | 128 GB |
| Brand Name | Araanto |
| RAM | 8 GB |
| VERSION | ANDROID 16 MODEL |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Panel Size | 75 inch |
| Size | 75 Inch |
| Board Size | 75 inch |
| Touch Technology | Infrared |
| Resolution | 4K UHD |
| Color | Black |
| Usage/Application | Office |
| Operating System | Android + Windows |
| Touch Points | 20 |
| Brightness | 450 cd/m2 |
| Power Consumption | 185W |
| Connectivity | LAN, USB, VGA, WiFi, Bluetooth, DisplayPort, HDMI |
| Mounting | Wall Mount |
| Input Type | Pen Based |
| Usage | School, Office, College, Coaching Centre |
| Memory | 128 GB |
| Brand Name | ARAANTO |
| RAM | 8 GB |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Panel Size | 86 inch |
| Size | 86 Inch |
| Board Size | 86 inch |
| Touch Technology | Infrared |
| Resolution | 4K UHD |
| Color | Black |
| Usage/Application | Office |
| Effective Touch Area | 47" x 26" |
| Connectivity | HDMI, USB, DisplayPort, LAN, VGA, WiFi, Bluetooth |
| Touch Points | 20 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 450 cd/m2 |
| Power Consumption | 220W |
| Usage | Office |
| Memory | 128 GB |
| Response Time | <= 5 ms |
| Frame Material | Aluminum |
| RAM | 8 GB |
| Brand Name | ARAANTO |
| Included Accessories | 1 Panel, 1 Remote Controller, 1 Wall Mount Bracket, 2 Stylus, 1 Power Cable |
Additional Information:
View Complete details